Концерн РРТ увів у дію передавачі Луганської ОДТРК у Старобільську та Попасній і Донецької ОДТРК у Світлодарську

Концерн РРТ увів у дію передавачі Луганської ОДТРК у Старобільську та Попасній і Донецької ОДТРК у Світлодарську

13:43,
15 Жовтня 2015
1531

Концерн РРТ увів у дію передавачі Луганської ОДТРК у Старобільську та Попасній і Донецької ОДТРК у Світлодарську

13:43,
15 Жовтня 2015
1531
Концерн РРТ увів у дію передавачі Луганської ОДТРК у Старобільську та Попасній і Донецької ОДТРК у Світлодарську
Концерн РРТ увів у дію передавачі Луганської ОДТРК у Старобільську та Попасній і Донецької ОДТРК у Світлодарську
Концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) увів у дію передавачі Луганської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) в містах Старобільськ і Попасна Луганської області та передавач Донецької ОДТРК в місті Світлодарськ Донецької області. Про це повідомляє сайт Концерну РРТ.

24 вересня на РТПС «Старобільськ» Луганської філії Концерну РРТ введено в дію аналоговий телевізійний передавач потужністю 5 кВт, отриманий з Республіки Польща. Він використовується для трансляції телевізійних програм Луганської ОДТРК на 49-му телевізійному каналі (ТВК)

Концерн РРТ за власні кошти придбав пристрій складання потужностей, після чого стало можливим підключення нового потужного передавача до антенної системи з висотою підвісу 230 метрів та з великим коефіцієнтом підсилення. За даними КРРТ, радіус дії передавача практично може сягати 80-90 км, що дозволяє доносити сигнал Луганської ОДТРК по всій північній частині області.

Раніше Луганська ОДТРК мовила в Старобільську на 49 ТВК з передавача потужністю 1 кВт. У липні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на підставі висновків «Українського державного центру радіочастот» дозволила Луганській ОДТРК збільшити потужність її передавача в п'ять разів.

5 жовтня Концерн РРТ в місті Попасна власними силами увів у дію аналоговий малопотужний телевізійний передавач потужністю 15 Вт для трансляції телевізійних програм Луганської ОДТРК на 43 ТВК.

За повідомленням Концерну РРТ, роботи велися за підтримки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Обладнання розміщене за тимчасовим варіантом, щодо якого досягнута домовленість з місцевими органами влади. Цей варіант буде використовуватись до відновлення повноцінної роботи РТС «Попасна», що знаходиться на лінії силового протистояння.

7 жовтня Концерн РРТ у місті Світлодарськ задіяв малопотужний аналоговий телевізійний передавач потужністю 10 Вт для трансляції програм Донецької ОДТРК на 24 ТВК.

24 ТВК у Світлодарську за ліцензією належить телеканалу ТЕТ, який погодив використання своєї частоти для потреб мовлення Донецької ОДТРК протягом року. 23 липня Нацрада дозволила Донецькій ОДТРК тимчасово мовити на цій частоті протягом року.

Введення в дію передавачів здійснено на виконання рішень Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення щодо відновлення мовлення на Сході України, яку очолює заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова.

Нагадаємо, 9 вересня Концерн РРТ увів у дію телевізійний передавач для трансляції програм Донецької ОДТРК на 30 ТВК у Волновасі, а 10 вересня - телевізійний передавач для трансляції програм Національної телекомпанії України на 12 ТВК у Волновасі.

Нагадаємо, на початку серпня Міністерство інформаційної політики прозвітувало, що на Донбасі було встановлено майже всі отримані від Польщі та Литви передавачі.

Після цього громадські активісти Костянтин Реуцький разом із Ларисою Артюгіною побували в селищах Плотині, Нижньо-Теплому, Кіндрашівці Станично-Луганського району Луганської області та Трьохізбенці Новоайдарського району Луганської області, де виявили, що українські телеканали та радіостанції не працюють або майже не працюють, проте непогано приймається сигнал російських і сепаратистських мовників.

Як повідомила «Телекритиці» заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова, Концерн РРТ досі не отримав виділених Кабінетом Міністрів коштів (1 млн 715 тис. 842 грн) на відновлення та поширення системи національного телерадіомовлення на території Донецької, Луганської та Сумської областей, а тому не може закупити обладнання.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду