osvita.mediasapiens.ua

Стали відомі імена 70-ти кандидатів у наглядову раду НСТУ

gleih.ru

У сфері освіти та науки висунуто 16 кандидатів:

Андріюк Віра Петрівна (ВМГО «Студентська республіка»)

Арнаут Федора Іванівна (ВГО «Союз гагаузів України»)

Буценко Олександр Алімович (ГО «Центр розвитку «Демократія через культуру»)

Васін Максим Сергійович (ВГО «Асоціація українських правників»)

Вдовиченко Анатолій Іванович (ВГО «Спілка буровиків України»)

Головченко Гліб Олександрович (ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток»)

Кобернік Іванна Якимівна (Центр освітньої політики)

Найдьонова Любов Антонівна (Асоціація політичних психологів України)

Немикіна Олена Іванівна (МГО «Місія Духу Святого»)

Панич Олексій Олегович (ГО «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера»)

Сібірякова Олена Олександрівна (Фонд якісної політики)

Стус Дмитро Васильович (ГО «Банк культури»)

Федієнко Олександр Павлович (ІНАУ)

Фомічов Володимир Ігорович (Фундація регіональних ініціатив)

Хіміч Ярослава Олегівна (Українська бібліотечна асоціація)

Швець Петро Васильович (ВГО «Товариство «Знання» України»)

У сфері забезпечення прав національних меншин висунуто 4 кандидати:

Аванесян Ашот Дадікоєвич (Рада національно-культурних громад)

Мекахаль Наталія Юріївна (МГО «Інтернаціональний союз»)

Салманов Мехман Умуд огли (Спілка азербайджанської молоді в Україні)

Юрченко Катерина Олександрівна (Духовне управління мусульман)

У сфері фізичного виховання та спорту висунуто 7 кандидатів:

Бринзак Володимир Михайлович (ВГО «Національний олімпійський комітет України»). Його кнадитуру підтримали ще чотири організації: ФГО «Фізкультурно-спортивне товариство «Україна», ФСТ «Динамо» України, ВФСТ «Колос» агропромислового комплексу України, Федерація баскетболу України

Верзун Григорій Васильович (ВГО «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» )

Владико Сергій Васильович (Асоціація футзалу)

Волков Олег Ігорович (ВГО «Федерація стрільби України»)

Косянчук Леонід Васильович (ГО «Автомобільна федерація України»)

Омельчук Сергій Іванович (ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас»), кандидатуру також підтримала ВГО «Товариство сприяння обороні України»

Шевляк Ілля Миколайович (СГО «Спортивний комітет України»)

У сфері журналістики  висунуто 3 кандидати:

Котюжинська Тетяна Григорівна (ВТС «Національна спілка журналістів України»), кандидатуру підтримала Всеукраїнська професійна спілка «Незалежна медіа-профспілка України»

Кухарчук Руслан Володимирович (МГО «Міжнародна Асоціація журналістів, видавців і мовників християн «Новомедіа»)

Лебедєва Тетяна Яківна (ВГО «Незалежна асоціація телерадіомовників»), кандидатуру підтримали ще 3 організації – ГО «Телекритика», Інститут масової інформації, МГО «Європейська медіа платформа»

У правозахисній сфері висунуто 5 кандидатів:

Бугай Денис Володимирович (ВГО «Асоціація правників України»)

Гитченко Сергій Олексійович (ВГО «Рада юристів України»)

Кошель Олексій Миколайович (ВГО «Комітет виборців України»)

Павліченко Олександр Миколайович (ГО «Харківська правозахисна група»)

Шевченко Тарас Сергійович (ГО «Інститут Медіа Права»)

У сфері захисту інтересів дітей та молоді висунуто 6 кандидатів:

Дегтяренко Олексій Олександрович (ВМО «СВІМ»)

Жданова Ірина Анатоліївна (Фонд "Відкрита політика")

Міський Вадим Васильович (ВМГО «Молодь демократичного альянсу»), кандидата підтримали ще 10 організацій – ВГО «Молодий народний рух», ВМГО «Всеукраїнська асамблея молоді», ВМГО «Об'єднання «Європейська молодь України», ГО «Ліга інтернів», ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна», ГО «Українська мережа енергетичних інновацій «ГРІНКУБАТОР», ВМГО «Батьківщина молода», МО «Пласт - Національна cкаутська організація України», Центр політичних досліджень, Чернівецька обласна громадська організація «Захист»

Ногай Поліна Олегівна (ВСГО «Україна для життя»)

Cepбулов Віктор Aндрійович (ВСМГО «Християнська асоціація молодих людей України»), кандидата підтримали ще 3 організації –  ВГЦ «Волонтер», ВМГО «Національна організація скаутів України», ВМГО «Соціальна ініціатива»

Слободич Андрій Васильович (ВГО «Путівка в життя»)

У творчій сфері висунуто 8 кандидатів:

Буковський Сергій Анатолійович (НВТС «Національна спілка кінематографістів України»)

Глібовицький Євген Мирославович (ГО «Форум видавців»)

Грицьків Роман Ярославович (ГО «Мистецький фонд імені Короля Данила»)

Кдирова Інеш Осербаївна (ГО «Гагаузьке національно-культурне товариство «Халк Бірлій»), кандидатку також підтримала ГО «Всеукраїнська асоціація корейців»

Кечеджі Євген Степанович (ДГКПО «Харківське міське товариство греків «Геліос») Мовчан Павло Михайлович (ГО «Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка»)

Корнієнко Владислав Вікторович (Асоціація діячів естрадного мистецтва)

Шевченко Віталій Федорович (Інформаційне суспільство)

У сфері місцевого самоврядування висунуто 8 кандидатів

Агєнтаєва Вікторія Володимирівна (Степ), кандидатку також підтримали 3 організації ГО «Український центр громадянських ініціатив «Світло», Запорізька обласна громадська організація «Народний захист», Херсонська обласна громадська організація «Агенція громадської журналістики «Міст»

Гриценко Микола Семенович (ВДННСГО «Спілка громадських організацій «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» )

Гук Максим Віталійович (ВГО «Екологія та соціальний захист України»)

Кіріллова Тетяна Юріївна (Асоціація сприяння самоорганізації населення)

Пітцик Мирослав Васильович (Асоціація міст)

Поживанов Михайло Олександрович (Магдебурзьке право), кандидата підтримали ще 2 організації –Громадська рада самоврядування, Порядок і достаток

Старченко Сергій Володимирович (Міська молодіжна громадська організація «Молодь – ХХІ століття»), кандидата також підтримали 2 організації – ВГО «Центр підтримки громадських ініціатив» та Чернігівська міська молодіжна громадська організація «Освітній центр «Ініціатива»

Таран Віктор Вікторович (Центр політичних студій), кандидата також підтримали 3 організації – Інститут політичної інформації, ГО «Центр політичних студій» в Івано-Франківській області, ГО «Філософія серця»

У сфері захисту прав осіб з особливими потребами висунуто 13 кандидатів:

Алексєєва Ірина Сергіївна (ВГО «Українська спортивна федерація інвалідів з вадами розумового і фізичного розвитку»)

Алексєєнко Наталя Леонідівна (ВГО «Спортивна федерація незрячих України»)

Гончаренко Володимир Михайлович (ВГОІ «Українське товариство глухих»)

Євсев’єв Геннадій Андрійович (ВМГОІВЗ «Генерація успішної дії»)

Імереллі Руслан Едуардович (ВГО інвалідів користувачів психіатричної допомоги "ЮЗЕР" )

Кравченко Раїса Іванівна (ВГО «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю»)

Лопата Лариса Миколаївна (ВГОО «Разом проти раку»)

Назаренко Василь Васильович (Союз інвалідів)

Полозюк Олег Миколайович (ВГО інвалідів «Група активної реабілітації»)

Потимко Оксана Збігневна (ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ»)

Сергієнко Інна Володимирівна (МГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»)

Скрипка Наталія Сергіївна (ВГО «Національна Асамблея інвалідів України»), кандидатку також підтримала ВМГО студентів – інвалідів «Гаудеамус»

Щербань Наталія Анатоліївна (ВГО «Українське товариство сліпих») 

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення допустила до участі в конференціях з обрання Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України 117 громадських об’єднань та організацій.

comments powered by Disqus