«Громадське радіо» буде активніше розвивати напрям фінансової підтримки від слухачів – Куликов

13:27,
28 Березня 2014
2499

«Громадське радіо» буде активніше розвивати напрям фінансової підтримки від слухачів – Куликов

13:27,
28 Березня 2014
2499
«Громадське радіо» буде активніше розвивати напрям фінансової підтримки від слухачів – Куликов
Під час конференції «Нові медіа – нові можливості 2014», організованої НАМ, один із засновників «Громадського радіо» Андрій Куликов розповів про те, за які кошти проект планує існувати далі.

Пан Куликов розповів, що наразі в розвитку проекту найбільшу роль зіграли гроші, які вдалося зібрати за допомогою платформи «Спільнокошт», а в майбутньому «Громадське радіо» збирається активніше розвивати напрям фінансової підтримки від слухачів. Журналіст вважає, що потенціал народної передплати недооцінюється і слова про те, що українці не готові платити за контент, не відповідають дійсності.

«Багато хто досі платить за радіоточки в себе вдома. Це великий резерв. Усі нещодавні спроби залучити гроші дали результат, можна згадати й історію з ТВі, коли їх начебто закривали і глядачі збирали кошти», – зазначив пан Куликов.

 

Журналіст розповів також деякі інші факти про «Громадське радіо». Зокрема про те, що зараз його подкасти більше слухають на Sound Cloud, ніж на сайті, а також про те, що у п’ятірку країн, де найбільше слухають «Громадське радіо», входять Україна, США, Росія, Німеччина, Канада, іноді Італія.

Нагадаємо, ГР почало вперше вийшло в ефір і почало збирати гроші в липні 2013, а в лютому 2014 представило фінансовий звіт.

Джерело: MediaSapiens

 
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
detector.media
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду