Олімпіада-2012: коментування перегонів у Twitter ледь не зірвало ефір ВВС

11:00,
30 Липня 2012
1588

Олімпіада-2012: коментування перегонів у Twitter ледь не зірвало ефір ВВС

11:00,
30 Липня 2012
1588
Олімпіада-2012: коментування перегонів у Twitter ледь не зірвало ефір ВВС
Активне користування глядачів соціальною мережею призвело до того, що телевізійні коментатори не змогли отримати інформацію про актуальний стан велосипедних перегонів.

Організатори Олімпійських ігор та корпорація ВВС звинувачують глядачів у ненавмисному перешкоджанні трансляції декількох велосипедних перегонів. Річ у тім, що, як правило, дані про час конкретного учасника надходять зі спеціального девайсу, розміщеного на велосипедах. З них інформація потрапляє на GPS-пристрої коментаторів, а, відповідно, і в ефір.

Але на велосипедних перегонах останніх днів цей механізм не спрацював. Причиною є значна кількість Twitter-повідомлень від реальних глядачів з коментарями про перебіг змагань та свої враження від них. Навантаження від «твітів» на приймальні пристрої в цій місцевості просто стало на заваді надходженню автоматичної інформації з девайсів до коментаторів. Як наслідок, ведучим довелося фіксувати час учасників на власному годиннику, а це виявилося нелегко.     

Зважаючи на ці технічні неполадки мільйони глядачів тривалий час залишалися без інформації про стан перегонів. Це, в свою чергу, нашкодило репутації суспільного мовника.

У ВВС стверджують, що винні постачальники обладнання, які мали б урахувати інформаційні навантаження. Останні ж зауважують, що кількість повідомлень, відправлених у мережу Twitter, була надзвичайно великою, з цим потоком важко було впоратися. Однак вони наголошують і на іншому боці ситуації: адже вона свідчить і про популярність лондонських Олімпійських ігор. 

Джерело: The Guardian

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
telegraph
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду