Суспільне мовлення

Наш сайт вже порекомендували

громадське телебачення

Засновниця проекту «Єлюди» і журналістка видання «Новое время страны» стала ведучою авторської програми на «Громадському телебаченні» разом із журналістом Іваном Яковиною

Інтернет-телебачення «Громадське ТБ» у серпні запровадить полегшений режим роботи. Про це в ефірі 5 серпня повідомив журналіст, ведучий і голова громадської організації «Громадське телебачення» Роман Скрипін.

27 липня відбулися установчі збори громадської організації «Полтавське громадське телебачення», під час яких було затверджено статут, сформовано редакційну та програму ради інтернет-каналу Poltavske.tv.

Світлана Остапа

Голова громадської організації «Громадське ТБ» Роман Скрипін в інтерв’ю «Телекритиці» – про співпрацю з Першим національним, суспільне мовлення та журналістську етику

Світлана Остапа

Голова громадської організації «Громадське ТБ» Роман Скрипін в інтерв’ю «Телекритиці» – про рік діяльності проекту, фінансування та команду «Громадського»

Наталія Виговська

Громадське телебачення в Запоріжжі, яке, по суті, почалося з розгону Майдану 26 січня 2014 року, планує й надалі бути в центрі подій. Її нинішній очільник, Тарас Білка, каже, що революція не закінчилася, і вважає місією нового проекту виховання розумного і вдумливого глядача. 

Команда київського «Громадського телебачення» провела тренінг для журналістів аналогічних регіональних проектів.

Іванна Опенько

Журналіст і ведучий «Громадського ТБ» Андрій Сайчук на початку квітня зустрівся зі студентами Інституту журналістики і багато чого розповів про проект. Записала Іванна Опенько.

У відповідь на зауваження громадськості Hromadske.tv заявляє про зміни формату, що мають відбутися влітку 2014.

Журналістка «Громадського ТБ» Анастасія Станко, яка нещодавно повернулась із Донецька, розповідає про роботу колег на сході країни, розмірковує про дисципліну в професії та мінуси приватних каналів

Публікації

Мультимедіа

Будь вкурсе последний событий, читай все новости Украины на Ukr.net.
Киноафиша и кино на kinoafisha.ua.
Работа от JOB -большой каталог вакансий от ведущих компаний.
Онлайн программа телепередач.
Sinoptik.ua - точная погода в Одессе на 10 дней.