Суспільне мовлення

Наш сайт вже порекомендували

громадське телебачення

Наталія Виговська

Громадське телебачення в Запоріжжі, яке, по суті, почалося з розгону Майдану 26 січня 2014 року, планує й надалі бути в центрі подій. Її нинішній очільник, Тарас Білка, каже, що революція не закінчилася, і вважає місією нового проекту виховання розумного і вдумливого глядача. 

Команда київського «Громадського телебачення» провела тренінг для журналістів аналогічних регіональних проектів.

Іванна Опенько

Журналіст і ведучий «Громадського ТБ» Андрій Сайчук на початку квітня зустрівся зі студентами Інституту журналістики і багато чого розповів про проект. Записала Іванна Опенько.

У відповідь на зауваження громадськості Hromadske.tv заявляє про зміни формату, що мають відбутися влітку 2014.

Журналістка «Громадського ТБ» Анастасія Станко, яка нещодавно повернулась із Донецька, розповідає про роботу колег на сході країни, розмірковує про дисципліну в професії та мінуси приватних каналів

27 травня ввечері в ефірі каналу «Громадське ТБ» (hromadske.tv) протестували та запустили рухомий рядок. Про це у своєму Facebook написав головний редактор каналу Мустафа Найєм.

20 травня у прямому ефірі соціального ток-НЕшоу «Київський форум» з Реною Назаровою на телеканалі ZIK кандидат на посаду Київського міського голови Віталій Кличко відповів на запитання київської громади, зокрема про громадське мовлення.

Кременчуцьке Громадське телебачення підписало угоду про співпрацю з київською ГО «Громадське телебачення» (hromadske.tv). Офіційне підписання документу відбулося 20 травня у студії КГТБ.

21 травня на Першому національному вийде перший випуск програми журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» – спільного проекту із «Громадським телебаченням». Про це повідомляє hromadske.tv на своєму каналі на Youtube.

15 травня було презентовано «Громадське телебачення: Черкаси». Підтримати колег до Черкас приїхала команда українського «Громадського телебачення» на чолі із журналістом Романом Скрипіним.

Публікації

Мультимедіа

Будь вкурсе последний событий, читай все новости Украины на Ukr.net.
Киноафиша и кино на kinoafisha.ua.
Работа от JOB -большой каталог вакансий от ведущих компаний.
Онлайн программа телепередач.
Sinoptik.ua - точная погода в Одессе на 10 дней.