Суспільне мовлення

Наш сайт вже порекомендували

громадське телебачення

Іванофранківська інтернет-газета «Версії» запускає свій проект незалежного громадського онлайн-телебачення. Про це видання повідомило на своєму сайті.

11 квітня в кіровоградському прес-клубі журналісти презентували відкриття проекту кіровоградського інтернет-телебачення – КІТ. Перший ефір відбудеться 14 квітня о 21:00.

У Нововолинську з'явиться своє «Громадське телебачення». Про це повідомляє Нововолинський інформаційний портал (НВІП), який і стане платформою для трансляцій.

Громадське онлайн-телебачення hromadske.tv представило нову авторську програму – «Перед вибором» Юлії Банкової й Андрія Сайчука. Проект присвячений виборам президента України 25 травня 2014.

Проект «Громадське телебачення» запустив оновлений сайт, на якому тепер є розподіл на рубрики та види матеріалів, а також деякі нові функції.

В березні було запущено «Кременчуцьке Громадське телебачення» (КГТБ), яке є регіональним партнером hromadske.tv. Сьогодні, 4 квітня, відбувається вже другий ефір проекту. 

«Громадське телебачення» спростовує заяви у відкритому листі ведучого програми «Шустер live» Савіка Шустера та колишнього співробітника телеканалу «Інтер» Євгена Кисельова щодо обставин виходу в ефір Першого національного їхніх програм. Про це йдеться у прес-релізі «Громадського».

Інформація щодо причетності Ігоря Шувалова до співпраці НТКУ і «Громадського ТБ» є абсурдною. Про це у коментарі «Телекритиці» зазначив колишній т. в. о. гендиректора НТКУ Олександр Пантелеймонов.

Телеведучі Савік Шустер і Євген Кисельов звернулися з відкритим листом до голови СБУ Валентина Наливайченка проти примусового видворення з України російського політтехнолога Ігоря Шувалова, якого вони знають за спільною роботою на телеканалі «Інтер». Текст відкритого листа є в розпорядженні «Телекритики».

Зураб Аласанія, якого 25 березня призначили гендиректором НТКУ, розповів в інтерв'ю виданню «Дуся», що на перетворення Першого національного в канал суспільного мовлення необхідно приблизно два роки.

Публікації

Мультимедіа

Будь вкурсе последний событий, читай все новости Украины на Ukr.net.
Киноафиша и кино на kinoafisha.ua.
Работа от JOB -большой каталог вакансий от ведущих компаний.
Онлайн программа телепередач.
Sinoptik.ua - точная погода в Одессе на 10 дней.